Tag Gebze Tadilat

Gebze Tadilat

Gebze Tadilat olarak Deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız tadilat konusunda geçmişten gelen deneyim ve birikimlerini müşterisine en iyi şekilde sunmaktadır Bizler daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Gelişen ve değişen şartlara göre yeni ürün ve hizmetler seçilerek hizmet kalitemiz arttırmaktadır.

Gebze Tadilat kadrosu ile Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizleri tercih ederken geçmişte Tamam almış olduğunuz proje ve referanslarımızı bakarak hareket etmektedir yapmış olduğumuz tüm yeni çalışmalar da mevcut müşterilerimizin yönlendirdiği Müşterilerden Yeni işler gelmektedir. Piyasada tadilat konusu deneyimsiz firmalar Tanrı tarafından yapılırken Bizler bu konuda tecrübeli ve işinin ehli kişilerce yapılmasını tavsiye etmekteyiz günümüzde birçok sertifikasız ve belgesiz Firma bu gibi önem arz eden konularda hizmet vermektedir.

Bizler ise tüm yetki ve belgelere sahip olmakla birlikte her alanda ustamız ve birlikte hareket etmekteyiz firmamız 7/24 hizmet vermektedir aradığınızda her konuda yardım ve destek alabilirsiniz geçmişten günümüze gelen bilgi ve birikimlerimizi Gebze Tadilat ile müşterimize en iyi şekilde aktarmak dayız firmalar özellikle kaliteli ve iyi ürünlerin kullanılmasını tercih etmektedir. Bizler ise özellikle denenmiş ve piyasadaki en iyi markaların ürünlerini kullanmaktayız.

Gebze Tadilatın Özellikleri: 

- Gebze bölgesinde faaliyet gösteriyor olmamız.

- Hizmet verdiğimiz sektörde 45 yıllık tecrübemizin olması.

- Alanında deneyim kazanmış ustalar tarafıdan çalışmaların sürdürülmesi.

- Piyasadaki en uygun fiyat garantisinin verilmesi.

- Hizmet sonrası 10 yıl garanti vermekteyiz.

- Müşteri temsilcilerimiz ile sizlere istenildiğinde 7/24 destek sağlanması.